Robusiowa baza wiedzy i gry

My w "Robusiowej Ortografii" doskonale wiemy, że najlepiej uczysz się gdy nauka sprawa Ci przyjemność. Taki cel przyświeca nam przy tworzeniu wszystkich materiałów dostępnych w aplikacji.

Wysokiej jakości materiały do nauki

Wszystkie materiały zgromadzone w ramach bazy wiedzy "Robusiowej Ortografii", to ręcznie tworzone obrazki, naszpikowane nowoczesnymi metodami pamięciowymi.
Wymowa poszczególnych słów jest nagrywana z prawdziwym lektorem, a nie przy wykorzystaniu syntezy mowy. Wymowa jest płynna, i dokładna, aby jeszcze lepiej utrwaliły Ci się zwroty i słowa których właśnie się uczysz.

Robusiowa społeczność

"Robusiowa Ortografia" ma również bardzo rozwinięty moduł społecznościowy. Wszyscy użytkownicy mogą aktywnie uczestniczyć w procesie tworzenia materiałów dostępnych w serwisie. Każdy dodany materiał, jeśli moderatorzy serwisu go zatwierdzą, będzie dostępny dla całej społeczności jego użytkowników. To innowacyjne podejście do nauki.

Graj z Robusiem

Zdobytą wiedzę możesz sprawdzać w grach słownych z przepiękną grafiką i animacjami. Każda z gier ma kilka rodzajów poziomów trudności, różniących się stopniem skomplikowania i ilością punktów jaki można zdobyć.

Dyplom Mistrza Ortografii

Zgromadzone punkty na koncie użytkownika "Robusiowej ortografii", po przekroczeniu odpowiedniego poziomu, można wymienić na "Dyplom Mistrza Robusiowej Ortograffi". To prestiżowe wyróżnienie, jest niewątpliwie docenieniem wysiłku jaki będziesz musiał włożyć w zdobycie określonej ilości punktów.

 

Zacznij naukę z Robusiem już dzisiaj!

Innowacyjna Gospodarka Narodowa Strategia Spójności | Unia Europejska | Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego