Ćwiczenia i utrwalanie wiedzy

My w "Robusiowej Ortografii" doskonale wiemy, że najlepiej dziecko uczy się gdy nauka sprawia dzieciom przyjemność. Taki cel przyświeca nam przy tworzeniu wszystkich materiałów dostępnych w aplikacji.

Wysokiej jakości materiały do nauki

Wszystkie materiały zgromadzone w ramach bazy wiedzy "Robusiowej Ortografii", to ręcznie tworzone obrazki, naszpikowane nowoczesnymi metodami pamięciowymi.
Wymowa poszczególnych słów jest nagrywana z prawdziwym lektorem, a nie przy wykorzystaniu syntezy mowy. Wymowa jest płynna, i dokładna, aby jeszcze lepiej utrwaliły się zwroty i słowa których właśnie uczy się Twoja pociecha.

Robusiowa społeczność

"Robusiowa Ortografia" ma również bardzo rozwinięty moduł społecznościowy. Wszyscy użytkownicy mogą aktywnie uczestniczyć w procesie tworzenia materiałów dostępnych w serwisie. Każdy dodany materiał, jeśli moderatorzy serwisu go zatwierdzą, będzie dostępny dla całej społeczności jego użytkowników. To innowacyjne podejście do nauki.

Zagraj z Robusiem

Zdobytą wiedzę Twoje dziecko może sprawdzać w grach słownych z przepiękną grafiką i animacjami. Każda z gier ma kilka rodzajów poziomów trudności, różniących się stopniem skomplikowania i ilością punktów jaki można zdobyć.

Dyplom Mistrza Ortografii

Zgromadzone punkty na koncie użytkownika "Robusiowej ortografii", po przekroczeniu odpowiedniego poziomu, można wymienić na "Dyplom Mistrza Robusiowej Ortograffi". To prestiżowe wyróżnienie, jest niewątpliwie docenieniem wysiłku jaki Twoje dziecko będziesz musiało włożyć w zdobycie określonej ilości punktów.

 

Załóż konto i dodaj swoje dziecko już dzisiaj!

Innowacyjna Gospodarka Narodowa Strategia Spójności | Unia Europejska | Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego